اجرای روف گاردن (بام سبز)

اجرای روف گاردن (بام سبز)

در زندگی مکانیزه شهری که پیرامون انسان را ساختمانهای بلند فرا گرفته است، بهره گیری از فضاهای موجود به هدف ایجاد فضای سبز امری موثر و کم هزینه در کاهش تنش و زیباسازی فضای شهری است. شرکت ویدهوپف با ارئه متریال متنوع و سازگار با محیط زیست، امکاناتی را فراهم آورده تا براحتی فضای سبز دلخواه را طراحی کنید و آسایش و زیبایی را به محیط خود هدیه دهید.

اجرای نما ساختمان

اجرای نما ساختمان

نمای ساختمان معرف ویژگیهای سازه است. در معماری مدرن، هنگام طراحی و اجرای نما علاوه بر پایداری، به زیبایی، صرفه اقتصادی و منحصر به فرد بودن توجه میشود که حاصل آن تحولی عظیم در معماری معاصر است. شرکت ویدهوپف با بررسی و مطالعه متریال موجود در بازار و استفاده از دانش روز توانسته متریال نوین ساختمان را به بازارهای داخلی عرضه کند.

اجرای دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی عبارت است از راه کارهای خلاقانه و استفاده از سازه های کاربردی در جهت ایجاد زیبایی بصری و آسایش فردی یا جمعی که سطح کیفی زندگی را ارتفاع می بخشد و چاشنی جذابیت را به آن می افزاید. محصولات ویدهوپف اعم از ترموود (ترمووود)، متال مش، و اچ پی ال (HPL) کاربرد گسترده ای در معماری و دکوراسیون داخلی دارند.

اجرای پارتیشن (پارتیشن بندی)

اجرای پارتیشن (پارتیشن بندی)

در هر بنایی ممکن است نیاز به جداسازی فضا باشد که با کمک انواع پارتیشن، این عمل امکان پذیر است. چوب ترموود، HPL و مش فلزی محصولاتی هستند که به جهت نصب و اجرای آسان، در کنار زیبایی به روند انجام پروژه سرعت میبخشند و انتخابی مناسب برای پارتیشن بندی هستند.

اجرای آلاچیق و پرگولا

اجرای آلاچیق و پرگولا

با متریال ویدهوپف میتوان سازه های متنوع با معماری مدرن و حتی سنتی خلق کرد. ترموود (ترمووود) برای ساخت آلاچیق چوبی به واسطه زیبایی، پایداری و وزن کم، گزینه مناسبی است. همچنین، استفاده از مش فلزی علاوه بر کاهش شدت تابش نور خورشید و ایجاد سایه، دید وسیعی به مخاطب میدهد و فضای دلچسبی ایجاد میکند.

ساخت مبلمان فضای باز

ساخت مبلمان فضای باز

در معماری معاصر با توجه به نیاز مخاطبان به طراحی و ساخت انواع مبلمان شهری و مبلمان فضای باز به لحاظ کارآمدی و زیبایی، توجه ویژه ای میشود که از میان انواع متریال موجود، چوب اچ پی ال (HPL) و مش فلزی را به عنوان محبوبترین محصولات میتوان برای به کارگیری در مبلمان شهری و فضای باز نام برد.