پروژه_مهرداد_ایروانیان

طراحی پروژه مهندس مهرداد ایروانیان

  • مجری طرح : جناب آقای مهندس ایروانیان و جناب آقای مهندس یارمحمودی
  • نوع متریال : ترمووود ویدهوپف
مهرداد_ایروانیان
طراحی نما ساختمان مسکونی با متریال ترمووود ویدهوپف توسط مهندس مهرداد ایروانیان

بیوگرافی و لیست پروژه های مهندس ایروانیان:

مهرداد ایروانیان ، نام آشنای معماری معاصر ایران ، در تاریخ ۱ مهر ماه سال ۱۳۳۶ در شیراز متولد شد . وی تحصیلات معماری خود را در دانشگاه LSU لویزیانا آمریکا گذراند و سپس به ایران بازگشت تا رشته فعالیت های خود را در وطن از سرگیرد. او کار خود را با برگزاری تعدادی نمایشگاه معماری آغاز نمود که اولین آن ها ” دروازه ” نام داشت. ایروانیان از سال ۱۳۷۰ تا به امروز در طراحی و اجرای پروژه های متعدد معماری و طراحی شهری در شیراز و شهرستان ها نقش داشته است که به خلق آثار برگزیده از جمله  ” دروازه قرآن شیراز ” انجامید که در سال ۱۳۸۱ عنوان برنده جایزه اول مسابقه معماری با سنگ در بخش طراحی شهری جشنواره ماریل ایتالیا را کسب کرد.

از جمله آثار برجسته مهندس مهرداد ایروانیان میتوان به پارک و فضاسازی دروازه قران، میدان اطلسی، سرزمین سبز، ورودی غربی شیراز، موزه نساجی، رستوران هفت خوان، مدرسه امام رضا، باغ بلند چمران، ساختمان شرکت گاز، فضا سازی روبروی اداره ارشاد، ساختمان اتاق بازرگانی شیراز، میدان دانشجو، دیوارسازی قبرستان دارالسلام، پارک رحمت، کتابخانه ملی، پارک چشمه جوشک، منطقه تفریحی رکن آباد، پارک سایه، پارک هنر اشاره کرد.

مهرداد_ایروانیان- ترموود - چوب

خانواده ویدهوپف مفتخر است که با تامین متریال های نوین ساختمانی توانسته است رضایت این استاد بزرگ را جلب و در پروژه های متعددی ضمن ارایه و اجرای متریال هایی همچون ترمووود و ورق های  HPL با ایشان همکاری نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن